22:19, 12 Липня 2019

У Луцьку військовослужбовців вакцинують від кору

У Луцьку військовослужбовців строкової служби весняного призову 2019 року вакцинують від кору.

Про це інформує військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк на своїй сторінці у “Facebook”.

Таким чином у військовій частині 1141 Національної гвардії України сподіваються вберегтися від поширення інфекційних захворювань серед особового складу.

Одним з перших вакцинувався солдат Василь Якимішин. Каже, що неодноразово чув про кір і негативні наслідки інфікування ним. Тому й сумнівів щодо щеплення не виникало.

“Я знаю, що інфекція кору може викликати складні побічні ефекти — пневмонію і навіть ураження мозку. Оскільки ліків проти цієї хвороби немає, то найкращий спосіб вберегтися – вакцинуватися. Це зовсім не страшно. Тепер я цілком спокійний за своє здоров’я і почуваюся захищеним”, — розповідає солдат.

Перед щепленням гвардійці пройшли обов’язковий медичний огляд: лікар виміряв температуру тіла, поцікавився, чи не мають вони скарг на здоров’я та алергічних реакцій на медикаменти. Після цього усі гуртом рушили на вакцинацію.

“Вакцина проти кору входить до трикомпонентної вакцини КПК. Вона захищає одразу від трьох інфекцій – кору, паротиту і краснухи. Для щеплень використовують сучасний цілком безпечний препарат “Priorix”, який не викликає побічних реакцій. Тому “гвардійці можуть бути упевнені у захисті свого організму від цих інфекцій”, — зазначила начальник медичної служби військової частини 1141, старший лейтенант Марія Миронюк.

З її слів, загалом щепленню підлягають понад півсотні солдат. Перших двадцятеро гвардійців уже вакцинували у Луцькому центрі первинної медичної допомоги. До кінця наступного тижня щеплення отримають усі інші солдати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: