10:37, 07 Серпня 2019

У Луцьку виявили ігровий заклад, який працює без відповідного погодженого режиму

У Луцьку на пр-ті Соборності, 42 виявили заклад “Лото”, який працює без відповідного погодження режиму роботи, згідно з вимогами правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

В “Куточку споживача” будь-яка інформація щодо діяльності цього закладу була відсутня. Особи, які перебували в закладі та організовували роботу відмовились та не змогли надати документи та інформацію щодо роботи закладу, суб’єкта господарювання що здійснює в ньому господарську діяльність та трудові договори.

Виявлені порушення підпадають під норми ч.1 ст.164 КУпАП “Порушення порядку провадження господарської діяльності”. З метою припинення даного правопорушення повідомили представників Державної фіскальної служби у Волинській області. Однак представники ДФС, які до речі також входять до складу даної робочої групи, повідомили, що в силу своєї зайнятості не можуть прибути на виклик.

“Дуже шкода, що жодного разу під час проведення рейдів представники ДФС не забезпечили свою участь, адже виявлення правопорушень пов’язаних з провадженням господарської діяльності є їхній обов’язком. Саме з цією метою представники ДФС були включені в робочу групу”, — йдеться у повідомленні.

В межах повноважень, представником поліції внесли постанову за ч.1 ст.182 КУпАП (відсутність погодження режиму роботи закладу). По цьому закладу направлять відповідні матеріали для розгляду ДФС у Волинській області для вжиття заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: