13:40, 07 Травня 2018

У Луцьку викрили підпільний цех, що підробляв відомий алкоголь. ФОТО

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів співробітники оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом прокуратури області провели огляд гаражного приміщення в м. Луцьку, за результатами чого припинили діяльність підпільного цеху.

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Як встановили правоохоронці, в місці проведення огляду налагодили незаконне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Сурогатний алкоголь розливали у пляшки з етикетками популярних горілчаних брендів та маркували марками акцизного податку з явними ознаками підробки.

Зокрема, оперативники та слідчі ГУ ДФС у Волинській області вилучили з незаконного обігу майже 250 пляшок готової продукції відомих торгових марок. Крім того, в підпільному цеху знаходилося ще близько 300 літрів спирту, з якого в подальшому зловмисники планували виготовити чергову партію “оковитої”.

На час проведення огляду правоохоронці також виявили та вилучили понад 300 підроблених марок, типовий для підпільного виробництва реманент – порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, електричні насоси, фільтри.

Загалом вилучили товарів підакцизної групи орієнтовною вартістю понад 100 тисяч гривень. Наразі вирішують питання про статус вилучених товарно-матеріальних цінностей, а також проводять весь комплекс заходів з метою встановлення кола причетних осіб до такої незаконної діяльності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: