21:27, 24 Липня 2019

У Луцьку відзначили ювілей монастиря

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у домовому храмі Великомучениці Катерини з нагоди 10-ї річниці відродження обителі та освяти престолу.

Про це інформує Волинська єпархія ПЦУ

У проповіді архієрей нагадав про історію перебудови цього місця й наголосив, аби цей монастир продовжував своє існування, варто жити праведно і не грішити, тоді він наповнюватиметься молитвою і добрими справами на прославлення Господа.

Під час Богослужіння молилися декани монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко), намісник Братського Хрестовоздвиженського монастиря Никодим (Смілий), намісниця обителі ігуменя Анастасія із черницями, інше духовенство.

У XIII ст. на місці, де нині стоїть кафедральний собор Святої Трійці, діяв православний монастир Святителя Василія Великого. Протягом століть тут були різні сакральні споруди, різних церков. Проте стараннями владики Михаїла у цій будівлі, яка знаходиться одразу за Свято-Троїцьким собором було відновлено монастир.

Цього дня у 2009 році тоді ще архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив престол домового храму цієї обителі на честь Великомучениці Катерини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: