15:34, 22 Серпня 2018

У Луцьку відремонтували перший поверх жіночої консультації. ФОТО

Сьогодні, 22 серпня, представники міської влади побували у комунальному закладі «Луцький клінічний пологовий будинок». Тут нещодавно завершили капітальний ремонт першого поверху жіночої консультації та сходових кліток відділення. Ремонтні роботи виконував підрядник ПП “ЛУЦЬК-ЄВРО-БУД”. Через управління капітального будівництва з міського бюджету спрямували 1 млн 000 500 грн.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Відвідали оновлене приміщення першого поверху жіночої консультації секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук.

Розпочався капітальний ремонт жіночої консультації у 2015-му році. Роботи виконували поетапно. За 2015–2018 роки на ремонт приміщень пологового будинку використано кошти з бюджету міста в сумі 7 млн 054 565,24 грн. У 2015–2016 роках управлінням капітального будівництва Луцької міської ради розпочато ремонт четвертого поверху жіночої консультації. Було відремонтовано дах на суму 777 тис 275,27 грн, перехідну галерею на суму 409 тис 749,19 грн та приміщення четвертого поверху будівлі на суму 1 262 603,25 грн. Ремонтні роботи виконував підрядник ТзОВ «Житлобуд-2». У 2017 році провели капітальний ремонт третього та другого поверхів жіночої консультації загальною вартістю 2 млн 791 284,58 грн. А цьогоріч капітальний ремонт проведено й на першому поверсі медзакладу. Відтак за кошти міського бюджету вдалося повністю його оновити, надати приміщенням сучасного, європейського вигляду та суттєво покращити умови перебування пацієнтів та медичного персоналу.

Також провели ремонт сходових кліток, на який з міського бюджету спрямували 1 млн 395 800,00 грн.

У відремонтованому приміщенні будуть працювати кабінети прийому лікарів, лабораторія, стоматологічний кабінет. Частково оновили обладнання відділення жіночої консультації, придбали та встановили лавки, тумби під мийки на суму 65 063,04 грн.

Оглянувши відремонтовані кабінети, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт відзначив, що роботи виконані досить якісно, згідно сучасних вимог. “Сподіваємось, що пацієнтки жіночої консультації також будуть задоволені новим виглядом приміщення та отримуватимуть кваліфіковану медичну допомогу. Протягом двох років було проведено велику кількість ремонтних робіт у медичних закладах нашого міста”, – додав він.

“Минулого року проведено капітальний ремонт третього поверху цього закладу. Цьогоріч ми бачимо гарні результати проведених ремонтних робіт вже на першому поверсі. Приміщення обладнане гарними меблями, тут чудовий інтер’єр, який стане до вподоби як працівникам відділення, так і пацієнтам”, – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

За його словами, Луцький пологовий будинок є одним із найкращих у Західній Україні. Сюди їдуть народжувати жінки з різних куточків нашої області та з інших областей. А це свідчить про високий професійний рівень наших медиків. Тому завдання міської влади – забезпечити працівникам медичної галузі належні умови для їхньої роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: