08:43, 03 Серпня 2018

У Луцьку відремонтували дитячий садочок № 27. ФОТО

Учора, 2 серпня, відбувся плановий огляд ремонтних робіт, що тривають у навчальних закладах нашого міста. В ньому взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко. Посадовці відвідали НВК “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського”, дошкільний навчальний заклад № 36, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 17 та дошкільний навчальний заклад № 27.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Капітальний ремонт актового залу розпочали у гімназії №14 імені Василя Сухомлинського. На оздоблювальні роботи стін із міського бюджету спрямовано 177 тисяч гривень, ще 150 тисяч – на придбання нових стільців. До початку навчального року актова зала школи матиме гарний, естетичний вигляд.

У ЗДО № 36, що знаходиться поруч, тривають зовнішні роботи: укріплення фасадів, підсилення цоколя, облаштування відмосток, підсилення несучих конструкцій, ремонт входів. Загальна вартість робіт – близько 500 тисяч гривень. Також у цьому закладі триває ремонт овочевого цеху харчоблоку. Тут замінять вікна, двері, встановлять натяжну стелю. На ці потреби з бюджету міста спрямували ще 150 тис. грн.

Найбільший об’єм робіт виконали у ЗДО № 27, що у Привокзальному мікрорайоні. За умовами участі у програмі НЕФКО, яка включає повну тепло- та енергомодернізацію закладів бюджетної сфери, у закладі повністю утеплили фасад. На жаль, погодні умови завадили відремонтувати одну із стін, але найближчими днями роботи завершать. Загальна вартість ремонтних робіт – 2 млн 260 тис. грн.

У цілому заклад має чудовий вигляд. Минулого року тут провели капітальний ремонт пральні, а чотири роки тому капітально відремонтували дах.

У ЗОШ №17 виконали поточний ремонт харчоблоку. Тут замінили підлогу та встановили нові вікна на загальну суму 150 тисяч гривень. Також буде передбачена необхідна сума коштів на придбання нових меблів та заміну столів роздачі готової продукції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: