14:20, 07 Серпня 2019

У Луцьку відновлять вісім зупинок громадського транспорту

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 7 серпня, на засіданні виконавчого комітету. Нагадаємо, одним із попередніх рішень виконкому було ліквідовано 83 зупинки громадського транспорту, переважно зупинки “на вимогу”.

Про це інформує Луцька міська рада.

Як пояснив в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа, після ухвалення попереднього рішення про ліквідацію зупинок на адресу міської ради надійшло понад 200 звернень від лучан, які категорично не згодні з цим рішенням. Проаналізувавши усі звернення, створили робочу групу, провели зустрічі із мешканцями різних мікрорайонів і в результаті переговорів із лучанами вирішили відновити вісім зупинок, через ліквідацію яких було найбільше нарікань.

Так, буде відновлено наступні зупинки:

— вулиця Січова (проспект Відродження, 14а);

— Волинська обласна бібліотека для дітей (проспект Волі, 52);

— церква «Нове життя» (вулиця Конякіна, 15а; навпроти будинку на вулиці Конякіна, 15а);

— вулиця Львівська, 124а;

— Електротермометрія (вулиця Шевченка, 41);

— Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека (вулиця Шопена, 11; вулиця Шопена, 12).

“Визнаємо, що рішення про ліквідацію такої великої кількості зупинок було недостатньо вивченим. Про це свідчать численні скарги лучан. Але думка мешканців міста для нас має надзвичайно важливе значення. Тому попередні помилки будуть враховані та виправлені. Це рішення — крок назустріч громаді. У разі необхідності будемо відновлювати й інші зупинки”, — під час обговорень наголосив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: