10:27, 29 Грудня 2017

У Луцьку відкрився перший магазин «SPAR». ФОТО

28 грудня Компанія «SPAR Україна Корпорейшн», (Інвестиційна  Група VolWest Group) відкрила перший магазин у місті Луцьку. Це одинадцятий торговий об’єкт світової ритейлерської мережі в Україні.

Луцький «SPAR» відкрили за адресою вулиця Конякіна, 7А.

Новий магазин SPAR здивує покупців сучасним дизайном, цікавими нестандартними рішеннями рітейлу та домашньою атмосферою. Супермаркет втілює головні цінності «SPAR».

 

90 % продукції в новому магазині – це товари від українських виробників, а також товари Private Label міжнародних і українських компаній.

Всі співробітники магазину пройшли навчання та здобули навики роботи з використанням новітніх технологій роздрібної торгівлі та дотриманням високих стандартів SPAR International в сфері обслуговування клієнтів.

У «SPAR» покупці можуть придбати смачну піцу, бургери, хот-доги, паніні, сандвічі, за приготуванням яких можуть спостерігати клієнти, а також перекусити у експрес-кафе смачним бізнес-ланчем, а також випити запашної кави з тістечками.

В наближчий планах компанії «SPAR Україна Корпорейшн» відкрити ще декілька магазинів у Закарпатській та інших областях західної України.

Довідка:

На сьогоднішній день «SPAR» —це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів, що працює в 42 країнах світу на 4-х континентах, налічує більше 12 300 магазинів, в яких більше 370 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців. Товарообіг мережі «SPAR»за рік  складає понад 33 мільярди євро.

VolWest Group – інвестиційна група, що працює на ринку приватного капіталу. Компанія заснована у 1992 році та працює у 15 видах діяльності. Основним завданням VolWest Group є ефективне стратегічне управління бізнес-проектами. Компанія інвестує в стійке зростання бізнесу Групи, спрямоване на збільшення його акціонерної вартості, диверсифікацію ризиків та лідерство на ринках присутності. Центральний офіс знаходиться у місті Луцьку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: