10:15, 23 Грудня 2018

У Луцьку відкрили відремонтований зал Федерації важкої атлетики

Вчора, 22 грудня, у приміщенні фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулось відкриття капітально відремонтованого залу Федерації важкої атлетики міста Луцька. 

Про це йдеться на сайті Луцькради.

“Дуже приємно, коли відкриваються нові об’єкти і ми проводимо змагання у нових, чудових залах. Надзвичайно важливо приділяти увагу розвитку спорту, адже відтепер у цьому залі будуть займатися діти. Спорт виховує характер, бажання перемагати та працювати на результат. А важка атлетика — тим більше, адже головний суперник тут – ти сам, твоя лінь та страх. Я вітаю усіх із відкриттям нового залу у нашому місті. Переконаний, що безліч таких спортивних об’єктів у нас ще попереду”, — звернувся до присутніх радник міського голови Ігор Поліщук та побажав спортсменам чудових результатів і гарних перемог.

Депутат Луцькради Андрій Авраменко розповів, що зал був відремонтований у надзвичайно короткий термін – 2 місяці та 11 днів. За його словами, це приміщення має також символічне значення – із цих стін вийшла ціла плеяда відомих та талановитих спортсменів. Тож депутат висловив сподівання, що така традиція продовжиться.

Опісля урочистого відкриття у спортивному залі розпочався Новорічний турнір із важкої атлетики серед юнаків та дівчат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: