19:55, 30 Квітня 2019

У Луцьку відкрили спеціалізований магазин, у якому і господар, і фермер зможе проконсультуватися та придбати біотовари*

Як виростити органічні продукти, доглядати за садом, правильно підібрати насіння чи навіть очистити водойму можуть підказати у «Біо Агро Еко Маркеті», що нещодавно розпочав свою роботу у Луцьку. Тут кожен фермер, садівник чи домовласник зможе проконсультуватися із експертами та підібрати потрібні для себе товари.

«Біо Агро Еко Маркет» спеціалізується на біодобривах, 100 % органічних овочах, біозахисті, біонасінні тощо. Працівники роблять акцент не просто на продажі, а й на консультаціях: які потрібні добрива для овочів, ягід чи рослинництва, аби було і безпечно для людини і врожай гарний, як захистити картоплю від жуків, як доглядати за газоном чи квітником. Що робити, коли хворіють дерева у саду чи коли в домі підвищена вологість спонукає появу плісняви.

Окрім вичерпних та детальних консультацій, тут є чималий асортимент товарів. Як українських, так і закордонних компаній. Зокрема «Біо Агро Еко Маркет» співпрацює із «Біо Тера Технолоджі КЕМ», «Bejo» (Нідерланди), «Мінераліс Україна», «Valagro» (Італія), «Forcrop» (Іспанія). Ці компанії пропонують чимало інноваційних рішень, аби вирощувати органічні продукти без шкоди для здоров’я.

Магазин розташований за адресою м. Луцьк, вул. Набережна,10. Отримати також додаткову інформацію можна за телефонами: 0978682003, 0970420495, 0960785319 або ж за посиланням http://agrovse.com/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: