15:06, 01 Лютого 2018

У Луцьку відкрили нове поштове відділення. ФОТО

Сьогодні, 1 лютого, на вулиці Липинського, 9 відбулося відкриття відділення ПАТ “Укпошта” 43021.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації Іван Мирка, директор Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук.

Григорій Пустовіт у вітальному слові зазначив, що це ще одна реалізація принципу, який впроваджують у місті: «Послуги повинні наближатися до людей».

Він акцентував на тому, що розбудовують цей новий мікрорайон – недавно завершили будівництво вулиці Липинського, яка взагалі не мала твердого покриття. А тепет цей мікрорайон буде одним з кращих у нашому місті.

«Відкриття нового поштового відділення – ознака того, що людям буде зручно жити у цьому мікрорайоні. Люди будуть отримувати необхідні послуги у своєму мікрорайоні, не потрібно їм буде їхати шукати якесь віддалене відділення. Політика наближення послуг до людей розвивається у нашому місті. Центр надання адміністративних послуг у Луцьку – кращий в Україні. У перспективі він буде розширятися, відкриють нове відділення на проспекті Соборності, у приміщенні РАЦСУ. Ще відкриють Центр надання соціальних послуг. А нещодавно відкрився Центр реєстрації автомобілів. Ми бачимо є тенденція до спопрощення надання послуг мешканцям міста. Тож відкриття відділення «Укрпошти» – одна з ланок позитивних змін, які відбуваються у Луцьку для того, щоб усі послуги були доступнішими. Ми робимо усе можливе, щоб проживання у нашому місті було комфортнішим, зручним, щоб люди мали якомога менше проблем, з якими вони сьогодні зустрічаються. Я хочу подякувати колективу «Укрпошти» за те, що вони цьому сприяють, відкривають свої відділення у різних мікрорайонах. Хочу подякувати за ті послуги, які вони вже надають нашим мешканцям, і без сумнівів, це відділення буде працювати на відмінно і буде надавати найякісніші послуги. Успіхів, удачі, побільше нових відділень» , – сказав Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: