20:58, 25 Березня 2019

У Луцьку віддали шану українському політику, керівнику Народного руху України. ФОТО

У Луцьку віддали шану пам’яті В’ячеслава Чорновола, який загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

25 березня минає 20 років з дня загибелі українського політика, керівника Народного руху України В’ячеслава Чорновола. 20 років тому Україна втратила нескореного борця за українську національну ідею. В’ячеслав Чорновіл загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом 25 березня 1999 року.

Сьогодні представники влади та громадськості поклали квіти до меморіальної дошки видатному українцеві. У заході взяв участь перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Громадський діяч Володимир Банада у своєму виступі акцентував на визначній ролі, яку відіграв В’ячеслав Чорновіл в історії незалежної України, розповів про його тернисту дорогу боротьби за становлення нашої державності. Однак, справжні причини його смерті й досі не з’ясовані.

Спогадами про В’ячеслава Чорновола також поділилися й інші учасники заходу, зокрема ті, хто знали його особисто, й ті, хто сьогодні продовжує його справу.

“Двадцять років тому обірвалося життя справжнього патріота України, який понад усе любив свою державу. Прикро, що 1991-го року йому не судилося стати Президентом України. Можливо, якби тоді українці довірили йому керувати державою, сьогодні ми жили б у зовсім іншій Україні. В’ячеслав Чорновіл назавжди залишиться знаковою фігурою новітньої історії. Ми завжди будемо вдячні йому за внесок у розбудову української незалежності”, — згадуючи В’ячеслава Чорновола, зазначив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: