21:33, 02 листопада 2018

У Луцьку відбувся турнір юних економістів. ФОТО

В обласному центрі Волині відбувся 14-й Всеукраїнський турнір юних економістів. До нагородження найкращих команд долучився і “ПриватБанк”.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Уже вчотирнадцяте розумники з усієї України з’їжджаються, аби подискутувати про майбутнє української і світової економіки, розвиток бізнесу та фінансові тенденції. Цього року 70 найкмітливіших старшокласників приймав Луцьк.

Протягом п’яти днів тривали запеклі інтелектуальні ігри й дебати, покликані розкрити в учасниках не тільки знання економіки, але й ораторські таланти, вміння дискутувати й аргументувати свою думку.

За результатами фінальної гри переможцями стала луцька команда гімназії № 21 “Vista”. Тож перехідний кубок цього року лишається в обласному центрі Волині.

Переможці та призери турніру отримали подарунки від партнера заходу – “ПриватБанку”. Юних економістів нагороджував директор Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Юрій Войтенко.

“Я мав нагоду бути в журі, і хочу сказати, що приємно вражений. Адже такі молоді люди, дискутують на такі важливі і серйозні теми. Ви – майбутнє нашої країни. І я впевнений, що ця перемога – лише початок”, – звернувся до школярів Юрій Войтенко.

Зауважимо, що “ПриватБанк” підтримує формування фінансової культури у молоді. У банку діє навчальна програма “ЮніорБанк”, у рамках якої дітей навчають фінансової грамотності. Сотні тисяч дітей вже пройшли навчання у Бізнес-школі, побували на екскурсіях у банківських відділеннях та квест-кімнатах. А найкмітливіші стали переможцями всеукраїнської олімпіади “Фінансовий геній” та отримали кошти на навчання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: