16:04, 10 Лютого 2019

У Луцьку відбувся справжній бал для особливих людей. ФОТО

У Луцьку, 8 лютого 2019 року відбувся справжній бал для людей з інвалідністю «Night to Shine» що переводиться “Ніч, щоб сяяти”.

Про це повідомляють на сторінці громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” у “Фейсбук”.

Проведення такого свята – світова практика, започаткована 5 років тому. Подія охопила понад 700 міст на 6 континентах, а учасниками стали більш ніж 100 000 людей з інвалідністю.

Автором ідеї та спонсором «Night to Shine» є фундація Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA). В Україні, окрім Луцька, в цей день таке свято провели у Києві, Львові і Одесі. Головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр “Агапе”. Організаторами дійства була церква «Фіміам».

У місті Луцьку таке дійство влаштували вперше. Захід під назвою «Night to Shine» – це незабутній вечір, метою якого було показати любов Бога до людей із інвалідністю. Учасниками події стали 80 людей. До організації свята долучилося близько 150 волонтерів – перукарі, візажисти, просто люди, які готували смаколики, чи задіяні в тому, щоб підготувати поїздку на лімузині чи щось інше.

Почесним гостем казкового вечора стала і громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”.

Учасники організації, а це: Максим Сахарук, Олег Гелетуха, Олександр Вакульський, Володимир Кравчук, Ольга Яренчук, Євгеній Набруско, Катерина Ринковська всі з міста Ковеля, Софія Шевчук (с. Майдан), Тетяна Білінець (с. Білин), Ірина Листовнича (с. Черемошне), Олександр Барбарук, Борис Паталій (с. Погіньки), Володимир Лисюк, Тарас Якобчук (с. Волошки) і також два волонтери Олена Лисюк та Світлана Ринковська в цей вечір поринули в неочікувану казку.

Цього дня на їх чекав: святковий макіяж і зачіски, чарівні бутоньєрки, професійна чистка взуття, жива музика, дефіле червоною доріжкою, спалахи фотокамер, бенкет та подарунки, а також поїздка на лімузині. На заході також відбулася коронація усіх королів та королев вечора. Адже, зі слів організаторів, кожна людина в очах Бога є королем і королевою.

“Мені дуже сподобався бал. В Україні проводиться мало заходів такого масштабу. Я думаю, що їх варто було б проводити більше, бо люди на візках рідко відвідують такі події. Вони загалом рідко бувають у якихось кафешках, чи на концертах, бо немає доступності. А тут організували такий захід і він повністю доступний – все, що треба є. Люди можуть поспілкуватися, відпочити, зробити фото на різних фотозонах і зрештою побачити один одного, бо навіть багато з візочників знають один одного, але не можуть побачитися. Для мене це дуже потужний захід, я думаю, що всі були в захваті від цього вечора”, – ділиться враженнями королева балу Ольга.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: