15:34, 03 Грудня 2018

У Луцьку відбувся спортивний турнір пам’яті Олега Твердохліба

Вчора, 2 грудня  у Луцьку  на території культурно-розважального центру «Адреналін-Сіті» відбувся спортивний турнір «Сталева воля» пам’яті Олега Твердохліба, у якому взяли участь бійці-добровольці АТО. учасники бойових дій АТО та представники правоохоронних органів.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Кращими у двох дисциплінах – жим штанги лежачи та гирьовий спорт стали рятувальники, які вибороли чотири медалі.

Дві золотих медалі збірній команді управління ДСНС України у Волинській області здобули: пожежний-рятувальник 1-го державного пожежно-рятувального загону Олександр Кузьмін (у ваговій категорії до 72 кг, поштовх 81 раз у гирьовому спорті) та начальник відділення 22-го державного пожежно-рятувального поста Вадим Сокол (у ваговій категорії до 85 кг, поштовх 108 разів у гирьовому спорті).

Срібло у заступника начальника 13-ї державної пожежної рятувальної частини Руслана Романюка (у ваговій категорії до 72 кг, поштовх 47 разів у гирьовому спорті), а бронзу завоював головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту  УДСНС України у Волинській області Василь Бугайчук (у ваговій категорії до 88,5 кг, з результатом 112 ,5 кг у жимі штанги лежачи).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: