23:00, 21 Січня 2019

У Луцьку відбувся семінар «Молодь на ринку праці»

Для того, щоб дати успішний професійний старт студентській молоді Луцького ВПУ будівництва та архітектури, сьогодні, 21 січня 2019 року, проведено семінар «Молодь на ринку праці» для двадцяти студентів, які навчаються за напрямом «Муляр, монтажник систем утеплення фасадів». 

Про це інформує Луцький міський центр зайнятості.

Захід провели в рамках функціонування Центру професійної кар’єри.

На початку семінару фахівець відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Наталія Мазур розповіла про тенденції розвитку сучасного ринку праці, ознайомила слухачів з  послугами державної служби зайнятості, актуальними на ринку праці вакансіями, особливостями працевлаштування молоді у сучасних умовах.

Увагу присутніх Наталія акцентувала і на важливості правильної самопрезентації себе майбутньому роботодавцю та грамотного написання резюме. Студентам надано практичні поради щодо можливостей підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, подолання перешкод при працевлаштуванні. Також учасникам семінару продемонстровано освітній серіал «Пошук роботи».

На завершення зустрічі представник центру зайнятості побажала майбутнім випускникам успіхів у їх професійній самореалізації та досягнення поставлених цілей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: