17:46, 29 листопада 2018

У Луцьку відбувся флешмоб «#разомПРОТИнасильства». ФОТО

На площі Героїв Майдану перед ДРАЦСом вчора, 28 листопада, відбувся флешмоб «#разомПРОТИнасильства» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Захід організували управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з навчально – виховним комплексом загальноосвітня школа I-II ст. № 10 – професійний ліцей та Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У рамках флешмобу школярі на плакаті відобразили своє бачення цього явища у нашому суспільстві та утворили велике слово «Стоп», тримаючи в руках помаранчеві кульки, щоб показати усім, що насильство неприпустиме. Помаранчевий є офіційним кольором кампанії і використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.

Також під час заходу серед перехожих спеціалісти розповсюджували буклети та листівки, в яких йшлося про різновиди фізичного і психологічного насильства та шляхи протидії йому. У них також містилася інформація про телефони «гарячих ліній», служби та організації, до яких можуть звернутися громадяни, які стали жертвами насильства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: