11:25, 29 Липня 2018

У Луцьку відбулося Свято рюкзачка. ФОТО

Двометровий олівець, Мікі Маус та величезний ранець розважали маленьких лучан на Святі рюкзачка від  магазину канцтоварів «Офіс центр», що на вулиці Кривий Вал.

Замість стандартної музики та роздачі листівок команда мережі магазинів «Офіс-центр» влаштувала вчора, 28 липня, для дітей свято.

Маленькі вихованці модельного агенства «MZM models» презентували найпопулярніші різновиди ранців для школярів різного віку. Пухнасті з вушками, оформленні паєтками та шкіряними вставками. Наплічники різних кольорів та відтінків, а також з візерунками на будь який смак. Асортимент ранців в магазині надзвичайно великий , понад дві з половиною тисячі моделей. «Офіс-центр» також надає піврічну гарантію. У мережі магазинів дбають не тільки про зовнішній вигляд товару, а й про його безпечність. Кожен товар має свій сертифікат якості.

Представник мережі магазинів канцтоварів «Офіс-центр» Оксана Лагужевська розповідає про те, що важливо знати при покупці наплічника:

«При виборі ранця та рюкзака варто керуватися не лише емоціями, а й здоровим глуздом, тобто розуміти що є здоров’я дитини і з ранцем або рюкзаком дитина проводить багато часу….Є такі складові ранця які потрібно досліджувати і враховувати при покупці. Звичайно, дизайн ніхто не відміняє. Друге, це все таки спинка, яку має ранець. Молодша школа обов’язково має придбати рюкзак з ортопедичною спинкою. Далі  якість фурнітури, якщо замок буде постійно ломатися або просто заїдати, то дитині буде просто незручно з ним. Зважати треба й на органайзер, який є всередині рюкзака або ранця. Від розміщення предметів залежить те, наскільки дитина буде все складати і знаходити, а також її звичка тримати всі речі в порядку. Також слід звертати увагу на світловідбиваючі елементи при виборі ранця. Ми вибираємо у свій асортимент те, що буде приносити задоволення, а не неприємності, страхуючи таким чином людей від повторного неприємного звернення до магазину».

Для маленьких лучан на площі перед магазином встановили гігантські розмальовки. Також, безкоштовно робили професійний казковий фейс-арт. Діти з радістю приймали участь в іграх, та отримували корисні призи. Малювали крейдою свій ідеальний ранець та розповідали, про п’ять необхідних речей які в ньому повинні бути. За результатами у багатьох діток обов’язково в ранці має бути бургер. Десять щасливчиків отримали наплічники у подарунок. Вісім ранців розіграли за допомогою завчасно прономерованих чеків та два через фото-конкурс у соціальній мережі «Instagram».

Ми поцікавилися у батьків, чим вони керуються при виборі ранця для своєї дитини. Мама шестирічної школярки Альона поділилася досвідом:

«Керувались насамперед легкістю рюкзака, щоб він не був завеликий, заширокий , щоб він був максимально легкий , ортопедичний, але з мінімальним навантаженням на дитину . Ми вибирали два рюкзаки: один ми взяли на коліщатах на важчі дні, щоб взагалі не навантажувати дитину, а для легших днів ми купляли менший рюкзачок. Хоча цього року ми плануємо поновити наш щоденний набір для школи. В магазині «Офіс-центр» надивилися дуже гарного рюкзака і думаю ми прийдемо за ним».

На відкритті магазину «Офіс-центр» також був присутній лікар-реабілітолог Олег Кальчик, який наголосив, що дуже важливо, аби були сертифікати якості на товар та відповідальний підхід до вибору ранця. Також професіонал розповів про помилки при покупці наплічника для дитини.

«Перш за все беруть наплічник, який не відповідає віку. Тобто для першого класу можуть взяти наприклад рюкзачок, який дитина повинна носити в четвертому чи п’ятому. Вважають, що чим більше, тим краще. Насправді так не є. Якщо він буде дуже великий, то він буде висіти і погано прилягати до спинки. Ранець має тісненько гарно сидіти на спині і бути по своїй величині не занадто великим. Це перший момент. По-друге, він не повинен бути надто важким , чим легше тим краще. Ортопедична спинка має бути. В цьому магазині я побачив сьогодні , що практично всі наплічники відповідають анатомічним вимогам. Вони мають твердий каркас, спеціальні подушечки. В старих моделях які часто-густо переходять від старших до молодших дітей або батьки інколи купують на гуманітарках я таких анатомічних особливостей не бачив».

Привітні працівники магазину «Офіс-центр» з радістю допоможуть повністю зібрати дитину до школи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: