16:15, 04 Січня 2019

У Луцьку відбулося свято обласної новорічної ялинки. ФОТО. ВІДЕО

Близько шести сотень діток з різних районів, міст та об’єднаних територіальних громад регіону долучилися до свята Обласної новорічної ялинки. Цей традиційний захід об’єднує діток чарівною казкою, веселощами, розвагами та подарунками вже багато років. Сьогодні, 4 січня 2019 року вони розважалися разом з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Для участі у заході запросили дітей соціально-вразливих категорій. Зокрема, були присутні діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти загиблих військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, загиблих шахтарів, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та ті, які залишилися без догляду.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко звернувся до діток, як до майбутніх «будівничих» української держави.

“Я хочу вам побажати, аби цей рік був кращим за минулий. Життя не буває погане! Воно буває активне і цікаве, або більш активне і цікаве. Для вас головне – гарно вчитися, поважати один одного. Я хочу, аби ваші очі завжди світилися радістю, щоб ви завжди посміхалися! Я вірю, що ми створимо для вас всі умови для комфортного життя! Бажаю побільше приємних сюрпризів, доброти, ласки й віри в себе, в дружбу та справедливість”, – промовив Олександр Ілліч.

Учасники свята мали змогу подивитися цікаву новорічну виставу, пофотографуватися з Дідом Морозом та Снігуркою, поліпити з глини. Також бажаючим робили яскравий аква-грим. Окрім того, усі дітки отримали новорічні подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: