12:25, 15 Травня 2019

У Луцьку відбулися навчання з ліквідації теракту. ФОТО

Учора, 14 травня, працівники Луцького міськрайонного відділу та рятувальники 1-ої ДПРЧ Управління ДСНС України у Волинській області провели спільне навчання з працівниками Луцького базового медичного коледжу. Під час навчань, що відбулися у максимально наближеній до дійсності атмосфері, учасники відпрацювали комплекс дій з ліквідації наслідків терористичного акту.

Про це повідомили на сайті рятувальників.

За тактичним задумом навчань, в одному з навчальних класів Луцького базового медичного коледжу відбувся вибух. До місця виклику прибула працівники 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Співробітники ДСНС відпрацювали заходи з евакуації працівників та студентів, рятування потерпілих та ліквідації пожежі, що умовно відбулася внаслідок імітованого вибуху.

Умовних потерпілих рятувальники передали студентам-медикам, які надавали медичну допомогу відповідно до обумовлених травм.

Підбиваючи підсумки навчань, учасники детально обговорили усі аспекти та особливості проведення заходів з ліквідації теракту, оскільки у випадку реальної небезпеки її своєчасна та ефективна ліквідація залежатиме від чітких та злагоджених дій кожного.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: