19:36, 18 Липня 2018

У Луцьку відбулася презентація для безробітних служби за контрактом

У рамках співпраці між Луцький прикордонний загін і фахівці Луцького міського центру зайнятості організували спільний захід, до участі в якому запросили представника прикордонного загону та безробітних громадян, яких цікавить служба за контрактом у прикордонній службі України.

Про це повідомили у Луцькому міському центрі зайнятості.

У ході зустрічі начальник відділення з добору Державної прикордонної служби України у Волинській області Олег Бурдейний надав інформацію з питань підписання контракту та умов прийняття на службу у прикордонну службу, термінів укладання контракту. Також проінформував присутніх про переваги служби в прикордонних військах, ознайомив з вимогами до кандидатів на службу за контрактом, розміром грошового забезпечення в залежності від військового звання, посади та вислуги років. Запрошені на захід дізналися про соціальні пільги та гарантії, передбачені чинним законодавством для прикордонників, які проходять службу.

Поряд із цим, Олег Бурдейний зазначив, що в цей час реалізовується проект «Нове обличчя кордону», яким передбачається реформування прикордонних пунктів пропуску в Україні. Головною ідеєю проекту є укомплектування відділів прикордонної служби професійним, креативним, принциповим персоналом, який матиме високий рівень довіри у населення.

За більш детальною інформацією, що стосується проходження служби за контрактом рекомендують звертатися до Луцького міського центру зайнятості або Луцького прикордонного загону за адресою: місто Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: