11:56, 22 Травня 2018

У Луцьку відбулась виставка малюнків особливих дітей. ФОТО

21 травня працівники відділу культури та мистецтв Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Лариса Тананайко, Люба Фрадинська прикрасили свій відділ красивою різнокольоровою виставкою. 36 малюнків п’яти особливих дітей Луцького навчально-реабілітаційного центру. «Без обмежень», така назва виставки.

Про це повідомляють на сторінці бібліотеки у “Фейсбук”.

«У нас всі дітки талановиті. Ми вдячні бібліотекарям, що маємо можливість представляти свою творчість», – сказала директор Леся Волинець.

Підтвердженням цьому став виступ Олени Ціхоцької, яка представила свої роботи, ще й виконала пісню «Вишиваночка». Владислав Рудь продекламував вірш Ліни Костенко «Крила». «Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!», – ці слова стосуються кожної дитини, яка, в тій чи іншій мірі виявляє себе у творчості.

“Вже не перший рік працівники бібліотеки відвідують навчально-реабілітаційний центр, проводять з ними літературні години, майстер-класи. І ця виставка стала продовженням нашої дружби”, – про це розповіла директор книгозбірні Алла Єфремова. – Цією виставкою ми всі хочемо сказати, що важливо, бачити – не діагноз, не дефект, а дитину, її можливості, її сильні сторони, виявляти творчий потенціал!”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: