15:00, 10 Травня 2019

У Луцьку відбудеться захід для вуличних музикантів

Для лучан влаштовують мистецький проект «Співай», на який організатори запрошують всіх-всіх вуличних музикантів міста: професіоналів, аматорів, сольно, у колективах чи гуртах. Чекають також і на слухачів, яким обіцяють дозу задоволення.

Захід відбудеться 19 травня у Центральному парку імені Лесі Українки біля «Росинки».

«Говорять, у Луцьку є багато талановитих та неординарних вуличних музикантів. Впевнитись у цьому можна у будь-який час та будь-яку пору року: у центрі міста точно натрапите хоча б на один міні-концерт. А у весняні теплі вечори концентрація таких виступів зростає у декілька разів. Музика, яка гуляє містом, колише дерева, хвилює птахів, збирає навколо себе слухачів і не залишає байдужим нікого – як ще можна її описати? Якщо ви також любите вуличну музику або ж самі не проти виступити перед публікою під відкритим небом – ми маємо щось дуже особливе для вас!», – кажуть організатори.

«Співай» – захід, на який запрошують всіх-всіх вуличних музикантів міста: професіоналів, аматорів, сольно, у колективах чи гуртах. Чекають також і слухачів, яким обіцяють дозу задоволення.

Головна ідея заходу – виступити може кожен охочий, незалежно від свого рівня підготовки та репертуару.

«А ще ви матимете змогу послухати досвідчених людей у сфері музики у форматі гутірок, поспілкуватися з ними особисто, перейняти їхній досвід та надихнутися»», – наголошують організатори. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Для участі потрібно зареєстуватись за посиланням.

Початок – о 16:00

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: