21:23, 10 Травня 2018

У Луцьку відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи

15 травня о 9:00 на Театральному майдані в Луцьку відбудеться Всеукраїнська акція “Ні! Виборам за законом Януковича в Луцьку” на підтримку виборчої реформи. 

Про це повідомляють організатори.

Вимога одна – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

Виборча реформа – запорука якісного оновлення політичної еліти в Україні, важлива частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Петра Порошенка.

“Кожен із нас може і повинен впливати на політиків, які вирішують нашу долю. Якщо вам не байдуже, в який спосіб буде сформовано наступний Парламент, і куди рухатиметься наша держава наступні 5 років, приходьте на акцію і вимагайте від політиків ухвалення нових виборчих правил”, – кажуть організатори.

На акції відбуватиметься роз’яснення виборчої реформи, поширення інформаційних листівок та збір підписів під звернення до депутатів Луцької міської та Волинської обласної рад.

За додатковою інформацією потрібно звертайтесь до координаторки ГО “Центр UA” в Волинській області Марії Доманської – (093) 873 72 80.

WALL

Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: