17:49, 30 Жовтня 2018

У Луцьку відбудеться урочиста зустріч Майї Москвич

Волинян запрошують на урочисту зустріч Майї Москвич 

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У середу 31 жовтня о 17:00 год. біля центрального входу у Волинську облдержадміністрацію (Київський майдан, 9) відбудеться урочиста зустріч Майї Москвич, двічі володарки золотих нагород четвертих Всесвітніх «Ігор Нескорених», які відбулись 20-27 жовтня 2018 року в м. Сідней (Австралія). О 17:15 в «овальному залі» відбудеться прес-конференція.

У заході візьме участь голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

Довідка: «Ігри нескорених» – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

З 20 до 27 жовтня 2018 року відбулись міжнародні змагання «Ігри Нескорених» у м. Сідней, Австралія. У змаганнях взяли участь збірні команди військових Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нідерландів, Нової Зеландії, Великої Британії, США, Румунії, Польщі та України. Країни-учасниці “Ігор Нескорених 2018” року змагаються у таких дисциплінах: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, велоспорт на шосе, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, баскетбол у візках, регбі у візках.

До складу збірної  команди України увійшла волинська спортсменка Москвич Майя – ветеран МВС. Майя на цих виборола одразу дві золоті нагороди – перша у командній стрільбі з лука разом з Андрієм Усачем та Сергієм Шимчаком. Другу золоту нагороду Майя здобула в індивідуальній стрільбі з лука.

Москвич Майя Юріївна – член національної збірної команди “Ігор Нескорених”, активістка волинського Євромайдану, член молодіжної громадської організації «Національний альянс», доброволець, боєць АТО.

Народилася 29 грудня 1989 року в селі Нічогівка Маневицького району на Волині. Освіта вища. Закінчила Волинський державний коледж технологій, бізнесу та права і Луцький національний технічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Працювала бухгалтером в обласному центрі національно-патріотичного виховання. У 2013 році стала його директором.

У 2009 році долучилася до організації «Національний альянс», у 2013 році очолила організацію.

Майя воювала на сході України протягом трьох років у складі кількох батальйонів. У 2014 році пішла добровольцем в АТО у складі батальйону Національної гвардії імені генерала Сергія Кульчицького. Згодом служила в розвідувальному батальйоні «Гарпун». У 2015 році підрозділ розформували. Його бійці ввійшли до полку поліції особливого призначення «Миротворець», звідки Майя звільнилася через стан власного здоров’я.

Постійна увага близьких, спілкування з тренерами та побратимами, а також наполегливі тренування допомогли відновитись. У березні 2018 року взяла участь у відборі до складу збірної команди України “Ігор Нескорених”, що проходив у місті Львові.

Після спортивних тестувань Москвич Майя стала членом Національної збірної команди України “Ігор Нескорених” та єдиною жінкою в команді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: