16:35, 12 Липня 2018

У Луцьку відбудеться суперконцерт «LUX FM Party Tour»

Радіо «Люкс ФМ» за підтримки луцької івент-агенції Tikhonov сoncert and event agency організовують 31 липня на стадіоні «Авангард» масштабне дійство, на котрому крім зіркових артистів: Арсен Мірзоян, Даша Астаф’єва, ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF a.k.a. SERYOGA, гурту «DILEMMA» та ведучих Слави Дьоміна і Василіси Рядних, команда організаторів підготувала надзвичайно багато сюрпризів, подарунків та акцій.

Про це повідомляють організатори.

«Автограф за СЕЛФІ» – умови акції дуже прості, потрібно зробити селфі на фоні брендованої палатки (в котрій продають квитки) / афіші / банера / з флаєром / квитком (попередньо закривши штрих-коди) і викласти це фото у Instagram, або ж у Facebook з двома хешш-тегами : #ЛюксФМПатіТур та #ТихоновАгенція. Кожен хто виконає умови до 29 липня, на події матиме змогу отримати автограф свого кумира (з артистів, які виступатимуть на події).

«Також, ми підготували спеціальну пропозицію для фірм та великих компаній. Зателефонувавши за довідковими телефонами агенції, (+380 97 376 85 93, +380 66 555 79 86) можна придбати квитки за оптовими цінами зі знижкою, та забронювати окремо відведену теріторією із столиками на FOOD-зоні, яка буде обмежена від інших, і ніхто не заважатиме відпочити та святкувати день торгівлі чи просто проводити корпоративний відпочинок», – повідомляють організатори.

«Також ми розуміємо, що велика кількість відвідувачів буде з дітьми, тому для них буде також велика зона розваг, щоб діти не сумували та могли вдосталь відпочити та награтися, а дорослі в той же ж час матимуть зможу позмагатися у силі та кмітливості на спортивних та цікавих розвагах у дорослій зоні. Крім того, як і раніше анонсувалося, буде розіграш призів на суму 50 000 грн, де матиме шанс перемогти кожен відвідувач події», – йдеться у повідомленні.

Наразі в мережі відомі волиняни активно підтримують луцьку івент-агенцію «Tikhonov сoncert and event agency» у їх першому стадіонному концерті.

Квитки можна придбати:

– каса в брендованій палатці на Театральному майдані (всі святкові дні та вихідні) (м. Луцьк, Театральний майдан, 2);

– каса стадіону “Авангард” (м. Луцьк, проспект Перемоги, 7а) (з 12:00 до 20:00);

– каса Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2) (з 13:00 до 19:00);

– сайт kontramarka.ua

 – сайт kasa.in.ua;

– сайт karabas.com;

– магазин «Яблуко» , ЦУМ, 1-й поверх, (м. Луцьк, Театральний майдан);

– бар «П‘ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17);

– бар «П’ятниця» (м. Луцьк, бульвар Дружби Народів, 13А);

– РЦ «Промінь» 4-й поверх «Піца Експрес» (м. Луцьк, проспект Грушевського, 1);

– РЦ «Промінь» каса “Multiplex” (м. Луцьк, проспект Грушевського, 1);

– магазин «Медісон» (м. Луцьк, вул. Лесі Українки);

– магазин «Кобза» (м. Луцьк, вул. Стрілецька).

Довідка за телефонами – +380 66 555 79 86,  +380 97 376 85 93.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: