17:26, 08 листопада 2018

У Луцьку відбудеться міжнародний молодіжний форум

У Луцьку відбудеться міжнародний молодіжний форум #4YouthLutskForum: “Голос молоді. Почути, не можливо, відмовити”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Молоді часто вказують на їх місце у світлому майбутньому та бажають досягнути висот у прийдешньому часі. Але при такому формулюванні питання, кому ж місце у теперішньому, якщо молодь, згідно законодавчих норм, – це люди віком 14–35 років, а це – 30 % населення?

Молодь запроваджує нові інноваційні технології, відкриває власні справи, створює фонди, організації, підприємства, робить революції та активні зміни в країни. І це все відбувається у теперішньому часі.

“Та як часто запитують саму молодь про її проблеми та виклики, які ставить перед ними життя та суспільство? Чи дослухаються до думки молодих людей, коли приймаються рішення на рівні міста, області та держави? На скільки серйозно сприймають її голос та пропозиції?, – кажуть організатори. – Маєш, що сказати з цього приводу? Реєструйся на Форум #4YouthLutskForum: Голос молоді. Почути, не можливо, відмовити”, що відбудеться у місті Луцьк 20 листопада 2018 року”.

Організатори – департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та ГО “Молодіжна платформа”.

Під час форуму спробують відповісти на питання та виклики, що стоять перед участю молоді у державотворчих процесах в Україні. Учасники заходу побачать та почують:

– Чому успішна молодіжна рада – це показник рівня розвитку демократії та економіки в місті?

– Як у Польщі молодь сама творить молодіжну політику свого регіону?

– Як формувати молодіжні дорадчі органи для різних громад.

– Разом із Луцькою молодіжною радою попрацюють над стратегією молодіжної політики міста Луцька.

Участь можлива лише після відбору організаторів за реєстраційною формою: http://bit.ly/4youthlutskforum. Дедлайн заповнення аплікаційної форми 15 листопада 2018 року о 24:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: