11:02, 07 листопада 2018

У Луцьку відбудеться масштабний перфоманс на підтримку сиріт

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (КРЦ «Адреналін сіті», вул. Карбишева, 1) відбудеться масштабний перфоманс на підтримку сиріт «Відчуй силу роду». Захід відбудеться у рамках «Бієнале довіри».

Подія відбудеться 13 листопада о 17:00.

Створять модель роду сьомого покоління – «крила роду». Кожен бажаючий може опинитися попереду, на «місці птаха», обернутися до роду обличчям і відчути скільки людей долучилися до його створення, яку силу кожен з нам має у собі.

До участі у «крилах» запрошують молодих людей, які росли без батьків, люди різних професій та статусів.

Авторка перфомансу художниця Ольга Бартиш, мати трьох дітей. Одна з них прийомна донечка Ума, яка і надихнула Ольгу на ідею перфомансу. Художниця вирішила підтримати сиріт емоційно, це своєрідна мистецька терапія. На основі перфомансу в Україні та кількох інших країнах створять документальний фільм. Цей фільм побачать діти у сиротинцях, щоб і вони дізналися, яку силу мають в собі. Діти побачать скільки чуйних людей може прийти на підтримку, вкласти свій час та енергію, долучитися до символічних «крил підтримки» .

«Чи траплялося, що незнайомі люди підтримують,як рідні? Можливо тому, що всі ми одне ціле, пов’язані своїм корінням. Для того, щоб ти народився сьогодні, свої долі та енергію об’єднали близько десяти тисяч людей впродовж 300 років», – каже Ольга Бартиш.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: