18:25, 20 Травня 2018

У Луцьку відбудеться фестиваль сім’ї

Кожна подружня пара матиме змогу не лише гарно провести час у різноманітних локаціях, а й вперше в Луцьку взяти участь у подружньому челенджі, збагатити свої стосунки і пройти шість кроків до зміцнення сім’ї в інтерактивній формі.  

Фестиваль відбудеться 28 травня, в понеділок, на другий день свята Трійці.

Кожна подружня пара, яка пройшла всі шість кроків подружнього челенджу, автоматично стає учасником розіграшу сертифікатів на романтичну чи сімейну вечерю від наших партнерів – рекреаційного комплексу “Рестпарк” на 1000 гривень (у кількості 1 шт.), та “Базилік” на 500 гривень (у кількості 2 шт.) Сертифікат на 500 гривень отримає найдрайвовіша пара від піцерії “Фелічіта”.

Для хоробрих, мужніх, відважних татусів в парку відбуватиметься силове змагання з перетягування автомобіля “Супертато”, в якому кожен батько за бажанням може взяти участь.

Призерам силового змагання для татусів “Супертато”: 

1 місце: сертифікат на 750 гривень до піцерії “Фелічіта”, 

2 місце: сертифікат на 500 гривень до піцерії “Фелічіта”,

3 місце: сертифікат на 250 гривень до піцерії “Фелічіта”.

Унікальний подарунок для 10-ти особливих учасників змагання підготували організатори конкурсу. Вони отримають сертифікат на участь в майстер-класі для тата і дитини із виготовленню піци в піцерії “Фелічіта”, який відбудеться 2 червня о 12:00.

Для дітей: зона активного відпочинку: батути, майстерки, розваги, велетенські мильні бульбашки, морозиво.

На сцені: 

• RULADA – популярна співачка, автор, композитор, зоряний педагог по вокалу, засновник унікальної авторської школи різножанрового вокалу “ImproviNation”, є номінантом ряду престижних музичних фестивалів і премій: “Х-фактор”, “Хіт-конвеєр—2016”, “Українська пісня”, “YUNA” та ін.;

• Олександр та Віта Ліванцови – автори українського сімейного хіту «Моя сім’я», композитори, автори пісень, переможці конкурсу «Християнська пісня року»;

• Сергій Рибак – композитор, джазовий виконавець, засновник Християнської естрадно-джазової школи «Тритон» в Луцьку та в Києві;

• Подружні конкурси, ігри;

• Подарунки для переможців від спонсорів.

Організатори фестивалю: Центр сімейного життя, Луцька біблійна церква. За підтримки: Луцької міської ради, ВООЦ ЄХБ, Міжнародного центру батьківства.

Партнери: рекреаційний комплекс “РестПарк”, ресторан “Шоу Базилік”, кав’ярня-пекарня “Франс.уа”, грузинська пекарня “Сулі Гулі”, піцерія “Фелічіта”, “Двері Білорусії”, ТМ “Рудь”, ТМ “Еллен”. Інформаційний партнер: “ПравдаPRO”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: