16:53, 22 Березня 2019

У Луцьку відбудеться фестиваль сім’ї

12 травня 2019 року у нашому місті відбудеться фестиваль сім’ї, організатором якого є міжнародний благодійний фонд “Молодь з місією”. Починаючи з 2011 року Україна активно долучилася до міжнародного руху “Тиждень подружжя” (Marriage Week), в рамках цього святкування сім років поспіль по всій Україні в травні-червні відбуваються події, спрямовані на зміцнення сімейних цінностей.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Мета фестивалю сім’ї – привернути увагу суспільства до сім’ї через родинне свято і позитивні емоції для членів усієї родини (подружніх пар, чоловіків, дружин, дітей, підлітків та молоді), а також надати практичні ідеї та інструменти для побудови, підтримки та зміцнення подружніх взаємин, і як результат – покращення життя в шлюбі та сім’ї. Привернути увагу жителів міста до питання відповідального батьківства, підвищити статус тата в родині, збільшити кількість активних татусів у місті, сформувати правильне уявлення про батьківство у дітей.

У рамках фестивалю у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, починаючи із 13:00 організують Алею сімейного дозвілля. А о 17:00 розпочнеться великий сімейний концерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: