19:58, 23 Грудня 2018

У Луцьку вдруге покажуть найпопулярнішу моновиставу з Бродвею

Знову у Луцьку відбудеться найпопулярніша моновистава Бродвею «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER». 

Виставу покажуть 11 січня у Палаці культури міста.

“Про що мовчать чоловіки” — це захоплююча і весела моновистава у жанрі стендап, у якій намагаються примиритися дві галактики — Чоловік і Жінка.

Автор п’єси — американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів’є — Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний Олексій Гнатковський, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок.

“Дуже багато справжніх сімейних проблем вирішуються через гумор і через сильну самоіронію, через несерйозні речі по-серйозному, – переконаний актор Олексій Гнатковський. – Та попри всю жартівливість у нашій виставі дуже багато справжніх речей”.

Під час вистави на прикладі власних сімейних стосунків актор продемонструє абсурдність взаємних претензій, суперечок та конфліктів, які до болю знайомі усім, хто намагається «ужитися» в сімейному житті.

Прикрасить подію та додасть атмосфери легке, ігристе вино, яким пригощає ТМ “Fragolino Novellina”.

Купити квитки ви можете за посиланням та за телефоном +380 (99) 914 3111. Вартість квитків – 150-250 гривень.

Частина коштів буде перерахована на лікування юній лучанці Мар’яні Пархом’юк, яка має діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

Початок — о 19:00. Тривалість вистави – понад 2 години. Вікові рекомендації – 16+.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: