10:25, 24 Лютого 2018

У Луцьку в дитячій поліклініці відремонтували кабінети. ФОТО

У комунальному закладі «Луцька міська дитяча поліклініка» капітально відремонтували кабінети забору крові клініко-діагностичної лабораторії. 

Про це йдеться на сайті Луцькради. 

Вчора, 23 лютого, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук проінспектували якість виконаного капітального ремонту кабінетів забору крові клініко-діагностичної лабораторії у комунальному закладі «Луцька міська дитяча поліклініка».

Головний лікар Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська показала керівникам міста медичний заклад та розповіла, що амбулаторно-поліклінічний розділ роботи педіатричної служби несе на собі основну питому вагу звернень населення за медичною допомогою. В середньому за один робочий день в комунальний заклад «Луцька міська дитяча поліклініка» звертається понад 2 тисячі дітей. Загальновідомо, що запорукою правильного лікування є вчасна і чітка діагностика хвороби дитини. Невід’ємною частиною цього процесу є лабораторні дослідження, які нерідко відіграють ключову роль у лікуванні маленьких пацієнтів.

“Міська влада та депутатський корпус не залишились осторонь піднятих питань і з бюджету розвитку було виділено 150 тисяч гривень для проведення термінового капітального ремонту для безпечного перебування маленьких мешканців міста при проведенні інвазивних методів дослідження”, — наголосила вона і висловила слова вдячності від батьків маленьких пацієнтів і медичного персоналу.

Для покращення умов очікування для маленьких пацієнтів та їх батьків перед проведенням маніпуляцій був відремонтований коридор на суму 10 929 грн. за кошти спеціального фонду.

За інформацією Оксани Лєщинської, на звернення адміністрації комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка», за підтримки управління охорони здоров’я Луцької міської ради, міською владою та депутатським корпусом з загального фонду було виділено на поточний ремонт сходових приміщень 276 тисяч гривень, з яких: встановлення вікон — 43, 302 тисячі гривень, встановлення дверей — 36,697 тисячі гривень, ремонтні роботи — 195,998 тисячі грн. Для проведення заміни вікон та дверей залучили ТзОВ «Багатопрофільна фірма Мета». Для проведення ремонтних робіт — приватне підприємство «ПМК-НОВА». Усі роботи проведенні відповідно до вказаних завдань, зауважень до роботи підрядників адміністрація закладу не має. На вищевказані роботи освоїли 275,997 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: