17:52, 04 Березня 2019

У Луцьку в бібліотеці для дітей відбулася зустріч з майстром гончарства. ФОТО

«Хвала рукам, що творять душу глини» — таку назву мала мистецька зустріч з гончарем Сергієм Столяруком, яка відбулася 4 березня у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Гончарство – одне з найдавніших, найбільш таємничих та дивовижних ремесел. Про час і місце його походження, цілющі властивості глини, що означає слово ”гончарство” та багато чого цікавого дізналися під час заходу учні 4-Г класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького  (вчитель: Возняк Леся Антонівна).

Із захопленням діти слухали легенди про глину та жваво задавали запитання майстру: скільки років він працює з глиною,  яка глина підходить для гончарства, чи правда, що глина знову наростає там, де її вчора – позавчора вибирали, скільки часу потрібно, щоб зробити виріб? Сергій Столярук залюбки відповідав на усі питання, які цікавили дітей. Розповів, що сідає за роботу тільки  в хорошому настрої та подумки розмовляє з глиною.

З гарним настроєм  і діти взялися за ліплення. Творчість з глиною настільки захопила малечу, що у залі панувала весела, позитивна, тепла атмосфера .  Під час майстер-класу, який провів гончар діти й дорослі зліпити маленького глиняного равлика, який залишиться на згадку про зустріч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: