19:21, 20 Вересня 2018

У Луцьку учасники АТО зустрілися із представниками центру зайнятості і Пенсійного фонду

У Волинському обласному госпіталі ветеранів війни отримують стаціонарне лікування, курс реабілітації і психоемоційного розвантаження бійці із зони АТО з якими провели зустріч фахівці Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості і Головного управління Пенсійного фонду України в Волинській області.

Про це повідомили у прес-службі Луцького міського центру зайнятості.

Під час заходу Олеся Оласюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості. А саме: підбір підходящої роботи, консультації з профорієнтації і тестування, навчання за актуальними професіями на ринку праці, участь у роботах тимчасового характеру, створення відео резюме, проведення skype-співбесід з роботодавцями.

Представник Пенсійного фонду Ірина Пруднікова надала роз’яснення стосовно пенсійного забезпечення військовослужбовців, виплати страхових сум та відомості про органи, які проводять зазначені виплати. Військових також цікавили питання виходу на пенсію по інвалідності та перелік пільг, якими можуть користуватися члени їх сімей. Презентовано сучасну форму Пенсійного фонду електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) – це документ, який поєднує в собі одночасно функції звичного для нас пенсійного посвідчення та банківської картки, що значно розширює можливості його користувача.

Зустріч пройшла у робочій атмосфері й була цікавою та корисною для всіх учасників. Бажаємо усім військовослужбовцям якнайшвидшого одужання і повернення до своїх рідних домівок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: