18:20, 18 Вересня 2018

У Луцьку у будинках із ОСББ тривають ремонти

У місті Луцьку продовжують успішно працювати програми, спрямовані на підтримку діяльності об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Луцька на 2015-2019 роки передбачає надання допомоги новоствореним та вже діючим ОСББ у проведенні робіт з капітального ремонту будинків та їх конструктивних елементів.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Також у Луцьку з 2013 року діє Програма відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами. Нею передбачено, що ОСББ, які взяли кошти на впровадження енергоефективних заходів в своїх будинках, отримують відшкодування відсотків за кредитами.

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук ознайомилися з результатами робіт, проведених у рамках співфінансування з міського бюджету.

Відтак, завдяки об’єднанню мешканців будинку на вулиці Стрілецькій, 53 вдалося залучити із міського бюджету 200 тис. грн на ремонт даху в рамках програми співфінансування 70 на 30. Ця будівля вже тривалий час мала проблеми із протіканням даху, що могло також нашкодити електропроводці. Проводку вдалось замінити завдяки програмі відшкодування кредитних коштів.

ОСББ, що у будинку на вулиці Наливайка, 8а за рахунок відшкодування кредитних коштів провело заміну вікон у під’їзді. Також замінено труби водопостачання, каналізаційну мережу та систему опалення.

За сприяння міської влади ОСББ на вулиці Кравчука, 48 та Молоді, 3 вдалось провести комплексний ремонт даху. Окрім того в будинку на вул. Молоді, 3 ще у 2017 році був відремонтований ліфтовий механізм в рамках програми відшкодування кредитних коштів.

“Міська рада активно і послідовно підтримує створення ОСББ в місті. Ми вважаємо, що це – найбільш ефективний спосіб управління будинком. На підтримку існуючих програм ми виділяємо значні кошти. Так, в 2016 році було виділено 2.5 млн грн, минулого року – 12 млн грн, цього року – більше 13 млн грн. Завдяки співфінансуванню міською радою мешканцям вдається вирішувати багаторічні і нагальні проблеми”, — зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: