16:05, 14 Лютого 2019

У Луцьку судитимуть підприємців, які завдали громаді збитків на понад 210 тисяч гривень

Луцька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення злочинів двома місцевими підприємцями.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Один із суб’єктів господарювання, уклавши договір із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, взявся відремонтувати дитячий майданчик на вулиці Наливайка у Луцьку, інший, згідно з цим договором, мав виконувати функції технічного нагляду в капремонті.

Наприкінці 2017 року виконавець робіт, не виконавши капітального ремонту майданчика й приховавши цю інформацію від замовника, склав та підписав завідомо підроблений акт виконання будівельних робіт й подав його у міську раду.

Підприємець, який виконував обов’язки з технічного нагляду за будівництвом, попри те, що упевнився у відсутності ремонту, погодив акт приймання виконаних будівельних робіт.

Після підписання та погодження акту приймання виконаних робіт на рахунок “виконавця” робіт було перераховано кошти із міського бюджету в сумі понад 210 тис грн, а на рахунок “наглядача” – 3650 грн.

Нині горе-ремонтника обвинувачують у шахрайстві та складанні й використанні завідомо підроблених офіційних документів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 190, ч.ч. 2,4 ст. 358 КК України), а спеціаліста з технічного нагляду – у складанні завідомо підроблених офіційних документів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 358 КК України).

Майнову шкоду, завдану територіальній громаді міста, у ході досудового розслідування відшкодували.

Далі – слово за судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: