20:28, 01 листопада 2018

У Луцьку сучасна українська письменниця презентувала свою книгу

У центральній бібліотеці для дітей у рамках бібліотечної програми «Літературні відкриття» відбулася презентація книги «Зграя» за участі автора Анастасії Нікуліної.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Сучасні автори цікаві для читачів не лише своїми книгами, але і як особистості, бо мають певні погляди на сьогодення без заангажованості і стереотипів суспільства. Саме такою є українська письменниця Анастасія Нікуліна, яка у 2016 році здобула перемогу в Міжнародному конкурсі «Коронація слова» у номінації «П’єси для дітей».

Під час заходу відбувався активний діалог письменниці з присутніми на тему її нової книги «Зграя»: паркур це спорт чи небезпека; бути сильним – це бути зверхнім і принижувати інших, слабших, чи це просто бути фізично здоровим; чи є справжня дружба і взаємопідтримка.

Обговорили і питання взаємовідносин дітей і батьків. Саме про ці стосунки та про небезпеку світової павутини ще одна книга Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або Синій Кит», яка теж була в темі розмови. Книга здобула міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара 2018 року у номінації «Проза» та відзнаку «Найкраща книга для підлітків» за підсумками року премії «Глиняний кіт — 2018».

Учасники зустрічі довго не відпускали письменницю, задаючи чимало цікавих, дотепних і серйозних запитань.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: