20:23, 01 Червня 2019

У Луцьку студія «Бешкетники» презентувала зворушливий короткометражний фільм. ВІДЕО

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей у мистецькому салоні «Артист» відбулася презентація яскравого та досить актуального короткометражного фільму «Мамо, говори зі мною!»

Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» театральна студія «»Бешкетники.

Кліп знятий за участі та сприяння:

— зразкової театральної студії “Бешкетники”, керівник Вадим Хаїнський;

— дитячої телевізійної студії “Майбутнє Волині”, керівник Андрій Солтис;

— паперової майстерні Олесі Іщук.

Над відео працювали: ідея – Олена Середюк; музичне оформлення – Костя Яворский; художник – Олеся Іщук; режисер – Вадим Хаїнський; відеомонтаж – Андрій Солтис.

Відео доносить до глядачів вагоме значення підтримання щирих, відвертих, довірливих та взаємних відносин між батьками та дітьми, розповідає про необхідність з трепетом берегти теплі родині почуття задля світлого майбутнього зростаючого покоління. Лише за таких умов щасливою буде дитина і вся родина.

Мамо, говори зі мною!

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей у мистецькому салоні «Артист» відбулася презентація яскравого та досить актуального короткометражного фільму «Мамо, говори зі мною!» знятого за участі та сприяння:- зразкової театральної студії "Бешкетники", керівник Вадим Хаїнський;- дитячої телевізійної студії "Майбуднє Волині", керівник Андрій Солтис;- паперової майстерні Олесі Іщук.Над відео працювали: ідея – Олена Середюк; музичне оформлення –Костя Яворский; художник – Олеся Іщук; режисер – Вадим Хаїнський; відеомонтаж – Андрій Солтис.Відео доносить до глядачів вагоме значення підтримання щирих, відвертих, довірливих та взаємних відносин між батьками та дітьми, розповідає про необхідність з трепетом берегти теплі родині почуття задля світлого майбутнього зростаючого покоління. Лише за таких умов щасливою буде дитина і вся родина.

Опубліковано СтуДія "Бешкетники" Субота, 1 червня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: