15:39, 14 Лютого 2019

У Луцьку студентів агітували приєднуватись до лав патрульних. ФОТО

Сьогодні, 14 лютого, патрульні Волині, за сприяння представників центру зайнятості, провели зустріч зі студентами СНУ ім. Лесі Українки у рамках проекту «Центр кар’єри».

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Інспектори ознайомили студентів із роботою патрульних та наголосили на важливості дотримання прав та законів. Всі охочі могли в невимушеній обстановці поставити будь-яке запитання поліцейським та одразу отримати на них відповіді. Правоохоронці із радістю поділилися цікавими розповідями про кумедні та цікаві випадки, які траплялися під час служби.

Також присутнім повідомили про набір у патрульну поліцію. Під час заходу старший інспектор з рекрутингу Юлія Гірдвіліс ознайомила присутніх з процесом набору співробітників, етапами відбору, а саме, особливостями подачі заявки на участь, проходженням тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки, психологічного тестування, проходження співбесіди та спеціальної перевірки. Також надали інформацію про заробітну плату та соціальне забезпечення, перспективи кар’єрного росту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: