19:07, 02 Серпня 2019

У Луцьку стартувала інформаційно-просвітницька акція «Фонтан серпневих вакансій»

Стартувала інформаційно-просвітницька акція Луцького міського центру зайнятості “Фонтан серпневих вакансій”. Біля центрального входу до парку імені Лесі Українки сьогодні, 2 серпня, фахівці служби зайнятості знайомили лучан та гостей міста з актуальними у місті Луцьку вакансіями.

Про це інформує Луцький міський центр зайнятості.

Присутні стали учасниками майстер-класів з написання резюме. Учасники заходу отримали інформацію про підготовку до проходження співбесіди, можливості отримання актуальної професії за направленням служби зайнятості, неформальне навчання, навчання за ваучером, знайомились з послугами відділу рекрутингу. Під час проведення заходу демонстрували презентацію навчальних закладів державної служби зайнятості, профорієнтаційні відеоролики, освітній серіал “Пошук роботи”.

Особливо зацікавила присутніх інформація про переваги розміщення резюме на сайті Державної служби зайнятості. Отримана інформація щодо підготовки резюме допоможе молоді ефективно самопрезентувати себе на ринку праці. Студенти та школярі із задоволенням проходили тестування та визначали професійні здібності і нахили.

Не залишились без уваги й найменші учасники інформаційно-просвітницької акції. Школярі та дошкільнята активно з азартом відгадували загадки про професії. Дітки із задоволенням брали участь в іграх “Хто Я”, “Знавці професій”, та “Намалюй професію”. Це дало змогу їм розширити свої знання про професії.

“Інформаційно-просвітницька акція “Фонтан серпневих вакансій” триває! Наступна зустріч  — 9 серпня о 11 годині поруч фонтану”, — повідомляє прес-служба центру зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: