10:30, 16 Травня 2018

У Луцьку стало дорожчим поховання. ЦІНИ

У місті зросла вартість ритуальних послуг, що надаються Луцьким спеціалізованим комбінатом комунально-побутового обслуговування.

Про це йшлося сьогодні, 16 травня, під час засідання міськвиконкому.

У проекті рішення йдеться, що перегляд чинної вартості відбувається з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня через причину зростання витрат на оплату праці  відповідно до росту розміру мінімальної заробітної плати та цін на паливно-мастильні матеріали. Протягом періоду застосування чинної вартості ритуальних послуг відбулося ряд змін в структурі витрат підприємства на надання зазначених послуг.

З 2015 року відбулись суттєві зміни складових витрат, а саме, розміру мінімальної заробітної плати, зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, згідно змін у Податковому кодексі та ріст вартості паливно-мастильних матеріалів. Фонд оплати праці розрахований відповідно до годинних тарифних ставок/посадових окладів робітників, діючих на підприємстві. Для розрахунку витрат на оплату праці взято чинний штатний розпис та погодинні тарифні ставки робітників підприємства, розраховані з розміру мінімальної заробітної плати. Мінімальна заробітна плата врахована у чинному тарифі у 2015 році становила 1218 гривні, а з 1 січня 2018 розмір мінімальної оплати праці за повну виконану місячну (годинну) норму праці становить 3723 грн., встановленої Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Водночас, враховано зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, згідно змін у Податковому кодексі, до 22 %. Ріст цін на паливо складає: дизпаливо – із 19,5 грн / л до 25,5 грн / л, бензин А-95 – з 19 грн / л до 27 грн / л. Рівень рентабельності при розрахунку вартості послуг запланований у розмірі 5 %. Розрахунки вартості ритуальних послуг погодив Антимонопольний комітет.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: