16:11, 29 листопада 2018

У Луцьку «Спорт-лото» порушує режим роботи

Виявили чергові факти порушення у роботі закладів торгівлі та сфери послуг на території міста Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У ніч з 28 на 29 листопада 2018 року робоча група з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 № 9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами) провели рейд. Під час рейду перевірили 8 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей), виявили 1 факт порушення режиму роботи закладом національної лотереї, а також 1 факт порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП – продаж алкогольних напоїв після 22:00 години у закладі торгівлі.

Порушення зафіксували працівники управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

За фактами порушення норм законодавства винесли 1 постанову у справі про адміністративне правопорушення на працівника закладу національної лотереї “Спорт-лото” (вул. Винниченка, 25), а також склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП на продавця магазину «Цукерочка» (вул. Словацького, 3в).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: