13:30, 26 Березня 2019

У Луцьку швидка ледь не збила жінку. ВІДЕО

25 березня 2019 року об 21:50 у Луцьку бригада екстреної медичної допомоги рухалась вулицею Ветеранів на госпіталізацію хворої в міську клінічну лікарню. Під час руху, водій змушений був різко загальмувати, оскільки під колеса санітарного транспорту, який рухався з увімкненими проблисковими маячками, потрапила невідома.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На відео видно, що пішохід перебігала дорогу у невстановленому місці (за декілька десятків метрів від освітленого пішохідного переходу), у темну пору доби, без світловідбиваючих елементів на одязі та при обмеженій видимості.

“Порушуючи ПДР, недобросовісні пішоходи наражають на небезпеку як власне життя, так і оточуючих, а в даному випадку ще й хворих, які потребують екстреної медичної допомоги!”, – йдеться у дописі.

До біди не далеко…

25 березня 2019 року об 21:50год. у м. Луцьку бригада екстреної медичної допомоги рухалась по вул. Ветеранів на госпіталізацію хворої в міську клінічну лікарню. Під час руху, водій змушений був різко загальмувати, оскільки під колеса санітарного транспорту, який рухався з увімкненими проблисковими маячками, «ВИСКОЧИЛА» невідома.На відео видно (на 30 секунді), що пішохід перебігала дорогу у невстановленому місці (за декілька десятків метрів від освітленого пішохідного переходу), у темну пору доби, без світловідбиваючих елементів на одязі та при обмеженій видимості.Порушуючи Правила Дорожнього Руху, недобросовісні пішоходи наражають на небезпеку як власне життя, так і оточуючих, а в даному випадку ще й хворих, які потребують екстреної медичної допомоги!

Опубліковано Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вівторок, 26 березня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: