14:14, 07 листопада 2018

У Луцьку шукають перевізника на одного із маршрутів

У Луцьку оголосили конкурс на визначення перевізника за маршрутом № 6.

Про це стало відомо сьогодні, 7 листопада, під час засідання міськвиконкому.

У зв’язку з необхідністю повторного проведення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 6, враховуючи звернення перевізника Коровіцького А. Л. члени виконкому вирішили оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 6 “Залізничний вокзал – с.Брище”.

Документи приймають до 3 грудня. Конкурс відбудеться у грудні. Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2. Перевізник, не пізніше, ніж за два дні до дати проведення конкурсу, забезпечує наявність працездатного GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного з протоколом роботи системи, що використовує організатор на умовах невиключної ліцензії для виконання функцій моніторингу громадського транспорту м. Луцька, на підставі договору від 01.01.2016 № 01-0116 про надання права на користування об’єктами права інтелектуальної власності – програмно-апаратним комплексом “МАК” в м.Луцьку та оголошення зупинок громадського транспорту.

На об’єкті конкурсу передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Привокзальний майдан, Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с. Княгининок, с. Брище (місця міжзмінного відстою на Привокзальному майдані та у с. Брище).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: