18:18, 14 Травня 2019

У Луцьку школярів ознайомили з особливостями роботи журналіста та фоторепортера. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч із журналістом Оленою Лівіцькою та фоторепортером Павлом Березюком «Хто володіє інформацією – володіє світом» (в рамках проекту «Профі-кейс — Дивимося у майбутнє»).

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

«Що сталося нового?» — це питання постійно хвилює усіх журналістів світу, адже вони без перерви: і вдень, і вночі тримають руку на пульсі подій, що відбуваються. Взагалі, журналістика – це не просто професія, це покликання, особливий світогляд. Ніщо в сучасному світі високих технологій і шаленого ритму життя не коштує так дорого, як інформація. Слово – це потужна зброя, а журналісти та фоторепортери саме є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. Їх об’єднує те, що вони перебувають завжди в центрі подій і прагнуть знаходити цікаві для людей теми.

В рамках проекту «Профі-кейс – дивимося у майбутнє» учні мали можливість заглянути за лаштунки цих цікавих професій та дізнатися про їхні підводні течії.

Справжній фанат своєї справи – Олена Лівіцька, журналіст каналу соціальних новин «Перший», захопила своїми розповідями так, що майже усі діти захотіли опинитися на її місці. Вона розкрила слухачам секрети, що допомагають їй у професійній діяльності.

Репортаж на локальну тематику «Світязь»: “Отиї туристи так людей розпаскудили, не хочуть корів тримати” визнано найкращим і – Олена Лівіцька стала переможницею конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2018» у м. Києві.

Робота журналіста досить багатогранна. Люди цієї професії можуть трудитися кореспондентами, публіцистами, аналітиками, фоторепортерами…

Разом з Оленою Лівіцькою на зустріч до школярів завітав також найвідоміший у Луцьку фоторепортер Павло Березюк. Він з першої хвилини зачарував аудиторію своєю харизмою та розповів про те, як йому вдається бути завжди у вирі подій та створювати чудові знімки. Павло Березюк поділився своїм досвідом та надав учням поради, щодо того, як правильно фотографуватися, щоб завжди гарно виглядати.

Усім, хто мріє подорожувати, мріє бачити себе на екрані телевізора, хоче спілкуватися з відомими політиками, зірками шоу-бізнесу та спорту, хто має особисту харизму і вправно володіє словом та фіксує життєвий вир на плівку фотоапарату, відеокамери чи диктофона, варто вибирати професійний шлях пов’язаний із журналістикою, адже це одна з найпрестижніших і найцікавіших професій у світі!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: