15:32, 12 Жовтня 2018

У Луцьку школярі завдяки освітній програмі навчаються правильно харчуватися. ФОТО

Як правильно харчуватися відповідно до сезону, аби бути здоровими та енергійними, дізнаються учні молодших класів завдяки освітній соціальній програмі «Абетка Харчування».

Оновлений контент програми представили сьогодні, 12 жовтня, під час відкритого уроку «Основи здоров’я» у 4 Д класі школи № 25 міста Луцьк. Діти обговорили разом із вчителькою Ларисою Ярмолюк тему «На кожен сезон – свій раціон».

Урок відвідали представники та експерти компанії «Nestlé», яка підтримує цю програму – директор відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Володимир Співак та спеціаліст зі Створення спільних цінностей Оксана Безуська.

Разом із вчителькою діти з’ясували, що харчуватися потрібно відповідно до пори року. Навесні їсти більше зелені, адже організм після зими потребує вітамінів, влітку – прохолодних супів та легких салатів, осінню – фруктів, овочів, а взимку – побільше гарячих та калорійних страв. Попри те, що і взимку можна купити будь-що у супермаркеті, краще споживати їжу, яка більше звична для нашого організму. Також на уроці діти дізналися, що краще споживати фрукти та овочі вирощені на грядці, ніж куплені у супермаркетах.

Четвертокласники із радістю виконували завдання вчительки – розповідали, які фрукти та овочі є у ту чи іншу пору року, складали сезонне меню, відгадували загадки та відповідали на запитання від Питайлика та слухали поради Смачнюлі – героїв «Абетки Харчування».

Володимир Співак подякував вчительці за її роботу із дітками та зауважив, що якби не робота таких вчителів, то не вдалося б реалізувати цю програму.

«Ми спеціально приїхали до вас із Києва, щоб подивитися, чи та програма, яку наша компанія підтримує, дійсно дає вам користь», – зазначив Володимир.

На завершення уроку дітям подарували підказки, як готувати розумний перекус у дорогу під час подорожей, а також замальовки.

До слова, учасниками програми «Абетка Харчування» є 1 300 шкіл по всій країні та 330 тисяч школярів молодших класів (6-9 років).

«Абетка Харчування» входить до глобальної програми «Nestlé Здорові Діти», яка має на меті допомогти до 2030 року 50 мільйонам дітей почати вести здоровіший спосіб життя. Крім наукових досліджень та покращення нутріціологічних властивостей продуктів харчування, її важливою частиною є освітні програми, які сприяють розвитку формування звичок раціонального харчування та здорового способу життя. Глобальна програма впроваджена у 84 країнах світу.

Програма отримала високу оцінку провідних фахівців МОН України та є «Схваленою до використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів» згідно рішення Науково-методичної ради з питань освіти Інституту Інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Програма має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Довідково: «Nestlé» – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети «Nestlé» – підвищувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому. «Nestlé» пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, як-от «NESCAFÉ» або «Nespresso», до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені проведенням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

«Nestlé» розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як «NESCAFÉ», «Nesquik», «Nuts», «Friskies», «KitKat» та ін. У 1998 році «Nestlé S.A.» придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві заснували ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року «Nestlé S.A.» придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). У 2010 році «Nestlé S.A.» придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено «Nestlé Business Service» (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів «Nestlé» у світі, який надає послуги з підтримки підрозділів компанії «Nestlé» на більш, ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес «Nestlé» в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: