17:26, 07 Грудня 2018

У Луцьку щодня трапляються крадіжки із авто

Луцька місцева прокуратура укотре просить автовласників бути пильними – в обласному центрі щодня трапляються крадіжки із авто.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Попри застереження правоохоронців, водії транспортних засобів через власну необачність продовжують залишати в салонах автомобілів цінності та майно, яке стає легкою здобиччю для крадіїв, адже щоб відчинити транспортний засіб та поцупити гроші й цінні речі – часу потрібно зовсім мало.

Таким чином кількість зареєстрованих упродовж поточного року на території міста Луцька та Луцького району крадіжок з автомобілів перевищила 200.

Лише останніми днями, проникнувши через розбите скло в авто, припарковане біля готелю “Профспілковий”, злодії викрали з нього гаманець з 5 тис. грн та інші цінності, завдавши власнику майнової шкоди на 6 тис. грн.

Із салону вантажівки, яку водій залишив відчиненою під одним із магазинів на вулиці Клима Савура у Луцьку, спритний злочинець викрав мобільний телефон вартістю 3 тис. грн.

Із незамкнутих автівок злочинці поцупили залишені в салонах чоловічу сумку з грішми і телефоном, завдавши власнику матеріальної шкоди на суму 22800 грн, та жіночу сумочку з грішми й двома телефонами, завдавши власниці шкоди на 10 тис. грн.

Проте, ці злочини можна було попередити, дотримуючись простих правил:

– Обладнати автомобіль протиугінними приладами.

– Не залишати авто незамкненим без нагляду.

– На вулиці ставити автомобіль лише в освітлених місцях.

– Не залишати в авто магнітолу, відеореєстратор, техніку та інші цінні речі, а також особисті документи і готівку, навіть якщо відлучаєтеся ненадовго.

Прокуратура звертається до автовласників з проханням подвоїти пильність у час зимових свят, коли транспортні засоби надовго залишаються без нагляду під торговими й розважальними центрами та закладами харчування.

Якщо ваш автомобіль все ж таки обікрали – не торкайтесь транспортного засобу і в жодному разі не сідайте за кермо. Одразу телефонуйте “102”. Оглядаючи пошкодження автомобіля або наявність особистих речей – ви знищуєте всі речові докази і мінімізуєте шанси встановити злочинця.

Пам’ятайте – лише ваша пильність та передбачливість убезпечить вас від того, щоб не стати жертвою злочину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: