16:27, 06 Лютого 2018

У Луцьку розробили 28 схем стоянок для таксі

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Для таксі розробили схему стоянок і уже невдовзі планують перейти до підписання договорів із службами таксі.

Про це йшлося сьогодні, 6 лютого, під час зустрічі з головами інформаційно-диспетчерських служб таксі з питань мережі парковок таксі міста Луцька.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад повідомив, що проект мережі парковок уже фактично розробили, тепер будуть обговорювати із представниками служб таксі, як він має працювати. Григорій Недопад зауважив, що, на жаль, є окрім служб таксі, ще й «чорні» таксисти, які не платять податків.

Директор КП «АвтопаркСервіс» Сергій Денисенко зазначив, що рішення спрямоване на організацію єдиного порядку розміщення та функціонування мережі стоянок таксі на території міста. За цей момент, за його словами Сергія Денисенка, вже є 28 погоджених проектів схем, ще 6 розробляють.

Григорій Недопад також пояснив, що з настанням тепла, коли не буде снігу, робитимуть розмітку, де буде стоянка для таксі, однак самі знаки ще не закупили. Недопад закликав повідомляти патрульну поліцію, якщо таксисти на єврономерах ставатимуть на таку стоянку.

Григорій Недопад запропонував зараз зробити аналіз стоянок і того, чи відповідають вони кількості місць, не пізніше, ніж до понеділка, бачитимуть, чи є розбіжності, якщо є, то думатимуть, як можна це врегулювати, а тоді перейти до підписання договорів. У договорі буде чітко прописано, що оплата буде від того моменту, коли буде розмітка та знак. Після цього затвердять календарний план, коли це можна робити.

Нагадаємо, представники служб таксі попросили дозволити двосторонній рух для таксі на вулиці Винниченка.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: