17:46, 15 Квітня 2019

У Луцьку розповіли про золоту добу руського лицарства. ФОТО

У Луцьку знайомились зі справжніми лицарями XXI століття, а саме представниками військово-історичного клубу та вивчали славетне минуле.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Минуле – це міцний фундамент нашого майбутнього. Потрібно вивчати та цікавитись славетним минулим нашого міста, краю і держави аби творити сьогодення та гідно заповнювати наступні сторінки величної книги під назвою «Луцьк».

2019 року в рамках відзначення 590-ї річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку».

Впродовж року лучани і гості міста мають унікальну можливість дізнатись море цікавої інформації з історії Луцька, про З’їзд європейських монархів та його епоху. Зокрема, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду, кухню тощо.

13 квітня в Центрі туристичної інформації та послуг відбулась публічна лекція на тему «Золота доба руського лицарства».

Слухачі лекції отримали відповідь на запитання: а чи були класичні європейські лицарі на наших землях і чи належали наші лицарі до європейського лицарства? Вони також дізнались про всі відтінки життя лицарів, а також познайомились особисто зі справжніми лицарями XXI століття, а саме представниками військово-історичного клубу «Орден паладинів», які займаються дослідженням культури лицарської спадщини західної України кінця XIV початку XV ст.

Віталій Федорінін, керівник клубу, розповів про відомі і маловідомі легендарні постаті того часу, про особливості підготовки, проведення та участі у турнірах, а також розкрив таємниці середньовіччя та розвінчав низку усталених міфів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: