09:35, 06 Квітня 2018

У Луцьку розпочався чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок. ФОТО

4-6 квітня Луцьк приймає чемпіонат України із дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року. У змаганнях беруть участь близько 400 учасників з усієї України. Основною метою змагань є визначення найсильніших спортсменів — кандидатів до збірних команд України для участі у чемпіонаті Європи, а також популяризації та розвитку дзюдо в Україні.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

В урочистому відкритті змагань взяв участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. Він привітав спортсменів та їх тренерів та зазначив, що нашому місту надзвичайно приємно приймати такі визначні спортивні події.

“Останнім часом у Луцьку все частіше відбуваються спортивні змагання та чемпіонати всеукраїнського рівня із різних видів єдиноборств. Спортсмени, що приїздять до нас, показують найкращі уміння та навички, здобуті за роки наполегливих тренувань. Окрема вдячність тренерському складу за те, що виховують молоде покоління дзюдоїстів та розвивають дзюдо як перспективний вид спорту. Бажаю вам успіхів, перемог та позитивних вражень від перебування у Луцьку”, – побажав він.

Загальне керівництво підготовкою і проведенням чемпіонату здійснює відділ єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, Федерацією дзюдо України та Федерацією дзюдо Волині.

До участі у чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів та юніорок допускають спортсменів 1998-2003 р.н., які мають спортивну кваліфікацію не нижче другого спортивного розряду та ІІ кю (зелений пояс). Головний суддя змагань – Сергій Козлов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: